Wolvesi südi vastuhakk

Saalijalgpalli Coolbet Eesti meistriliigas mängiti kolmas voor, kus FC Jõgeva Wolves kaotas liiga ühele tugevamale meeskonnale Viimsi FC Smsraha 2:3 (0:1).
Mäng tabeli teisega kulges Viimsi spordikompleksis tasavägiselt. Poolaja kaotas Wolves 0:1. Teise poolaja keskel õnnestus väljakuperemeestel minna juhtima juba 2:0, kuid loetud sekundite jooksul lõi Ülari Tohver esimese vastuvärava.
34. minutil skooris taas Viimsi meeskond ja juhtis 3:1, kuid Wolves jätkas visalt. Järgmisel minutil oli Ülari Tohver jälle see, kes Viimsi väravavõrgu sahisema pani ja mänguseis oli 3:2. Järgnenud viie minuti jooksul ei suutnud kumbki meeskond enam lisa saavutada ja nii fikseeris lõpuvile Viimsi napi 3:2 võidu.
Wolves on nüüd mänginud meistriliigas kolm mängu ja kõik need kaotanud. Sama skoor on ka Rummu Dünamol, kuid et viimastel on väravate vahe kehvem, kuulub Wolvesile hetkel 7. koht.
Juba eeloleval laupäeval toimub tabeli kahe viimase meeskonna, Wolvesi ja Dünamo, vahel oluline omavaheline mäng. Kohtumine algab Virtuse spordikeskuses kell 17.