Wolves võttis kolmandas liigas esimese võidu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmanda liiga lõuna piirkonna kolmanda vooru kohtumises alistas FC Jõgeva Wolves Navi Vutiseltsi kindlalt 5:0.

Laupäeval Vaimastvere Arenal peetud mängu avapoolaja võitsid võõrustajad Taivo Pärnametsa 37. minutil löödud väravast 1:0.

Teisel poolajal läks aga hoogu “Huntide” resultatiivseim ründaja Stenver Kleimann-Leimann, kes lõi 45 minutiga Navi meeste väravavõrku neli vastuseta jäänud palli. 46. minutil suurendas Kleimann-Leimann väljakuperemeeste edu kaheväravaliseks, 71. ja 72. minutil järjest löödud kahe värava järel oli seis juba 4:0 ning mängu lõppseisu vormistas Kleimann-Leimann esimesel üleminutil.

Kolme vooru järel on Stenver Kleimann-Leimann kuue tabamusega ka liiga edukaim väravakütt.

Seitsme punktiga on turniiritabeli tipus Tartu Welco II ja Viljandi JK Tulevik III. FC Jõgeva Wolves on kolme punktiga üheksandal kohal.

Täna õhtul kell 18.30 kohtub Wolves Vaimastvere Arenal Tartu JK Tammeka U19 meeskonnaga. Tartlased avasid oma punktiarve samuti kolmandas voorus, kui tulemusega 6:3 alistati EMÜ SK.

Pühapäeval teeb Vaimastvere Arenal Eesti meistrivõistluste debüüdi FC Jõgeva Wolves II meeskond. Mullu Rahvaliigas poolfinaali jõudnud tiim läheb neljanda liiga lõuna piirkonna turniiri avavooru kohtumises vastamisi Tõrva JK duubelmeeskonnaga. Mäng algab kell 12.

Oktoobrikuuni kestval kaheringilisel turniiril on jõgevalaste vastaseks veel Viljandi JK Tulevik IV, FCP Pärnu, FC Elva II, Pärnu JK Poseidon II, Valga FC Warrior, Põlva FC Lootos ja Võru FC Helios II.