Wolves võttis esiliigas teise võidu

FC Jõgeva Wolves alistas reedel Tallinnas peetud Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliigaturniiri kuuenda vooru mängus Tallinna SK Augur Skantoni 6:4.

Kohtumine algas edukamalt võõrustajatele, kes juhtisid seitsmendaks minutiks 2:0. Vaheajale mindi siiski juba 2:2 viigiseisus, kümnendal minutil avas jõgevalaste väravaarve Tauri Laurits, viigivärava lõi neli minutit hiljem Eduard Kovbasnjuk.

Teise poolaja esimene pool kuulus aga täielikult külalistele ‒ nelja järjestikuse tabamuse toel juhiti 30. minutiks juba 6:2. Kaks väravat lõi Andrei Zevakin, ühe Hardi Lill ja Martin-Gert Pärli. Mängu viimastel minutitel õnnestus Auguril küll veel vahet vähendada, kuid Wolves suutis turvalist eduseisu hoida lõpuvileni ning võtta esiliigas teise võidu.

Kuue vooru järel on võrdselt 12 punktiga tabeli tipus Narva SK Ganza ja JK Kohila. Vaid ühe punktiga jääb neist maha Tallinna FC Cosmos II, järgnevad Narva United FC II (9 p), Maccabi (9 p), Tallinna SK Augur Skanton (7 p), FC Jõgeva Wolves (6 p) ja Rummu Dünamo (4 p).

Kaheringilise turniiri avaringi viimases mängus on jõgevalaste vastaseks JK Kohila. Pühapäeval Virtuse spordikeskuses peetav kohtumine algab kell 15.

Enne jõulupühi tuleb Wolvesʼi esindusmeeskond väljakule veel ka Eesti saalijalgpalli karikavõistluste kolmanda ringi mängus, kus nende vastaseks on saalijalgpalli meistriliiga tabelijuht Tallinna FC Cosmos. Kohtumine peetakse 22. detsembril Kiili spordihoones.