Wolves võidukas nii kolmandas kui ka neljandas liigas

Nädalavahetusel peetud Eesti meistrivõistluste mängud oli FC Jõgeva Wolves’ile edukad – esindusmeeskond alistas kolmandas liigas Tartu JK Tammeka U19 tiimi 3:1, duubelmeeskond oli aga neljandas liigas 1:0 üle Tõrva JK II võistkonnast.

Mullu neljandas liigas “Huntide” ees esikoha saanud Tartu JK Tammeka noortemeeskond jäi toona jõgevalastele võitmatuks. Tartus peetud kohtumised kaotati 3:6 ja 1:6, Kaareperes toimunud kodumäng aga koguni 1:14.

Möödunud neljapäeval Vaimastvere Arenal peetud tänavuse esimese omavahelise mängu avapoolajal jäid väravad löömata, teisel poolajal lõid meeskonnad aga vaid 11 minuti jooksul kokku neli väravat. 52. minutil avas skoori sel hooajal juba seitsmenda värava löönud Stenver Kleimann-Leimann, kolm minutit hiljem viigistas Reimo Ojala seisu. 61. minutil lendas pall tartlaste kaitsemängija Egert Tiidori jalast oma väravasse, kaks minutit hiljem tegi sellest hooajast Jõgeva meeskonnaga liitunud Kuno Veskioja mängu lõppseisuks 3:1.

Wolves on neljast mängust kogunud kuus punkti, liigatabelis ollakse kaheteistkümne meeskonna hulgas seitsmendal kohal. Kümne punktiga on tabeli tipus Tartu JK Welco II, kahe punktiga jäävad neist maha SK Tääksi ja Viljandi JK Tulevik III.

Eile õhtul kohtus FC Jõgeva Wolves Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu väikeste karikavõistluste teise ringi mängus neljanda liiga meeskonnaga Tallinna FC Reaal. Meistrivõistluste mängudega jätkatakse laupäeval Viljandis, vastaseks on SK Tääksi.

Neljanda liiga lõunapiirkonna turniiri avavooru kohtumises alistas FC Jõgeva Wolves II meeskond 1:0 Tõrva JK duubelmeeskonna. Pühapäeval Vaimastveres peetud kohtumise ainsa värava lõi Denis Kazakov 23. minutil.

Avavoorus olid Jõgeva meeskonna kõrval võidukad ka FCP Pärnu, Valga FC Warrior ja Põlva FC Lootos. Pühapäeval kohtub “Huntide” duubelmeeskond võõrsil Pärnu JK Poseidon II meeskonnaga, kelle jaoks on see hooaja avakohtumiseks.