Wolves tegi liidriga võitlusliku viigi

Pühapäeval Virtuse spordikeskuses peetud Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliigaturniiri 12. vooru kohtumises tegi FC Jõgeva Wolves 9:9 viigi turniiritabelis esikohal oleva Tallinna FC Cosmose II meeskonnaga.

Cosmose duubelmeeskond, mida esindasid ka saalijalgpalli meistriliigas liidrikohal oleva klubi esindusmeeskonna mängijad, läks väravaterohkelt alanud kohtumist 8. minutil 4:2 juhtima, kuid avapoolaeg lõppes 5:5 viigiseisul. Kodumeeskonna kasuks lõid võrdselt kaks väravat Eduard Kovbasnjuk ja Tauri Laurits, ühe tabamuse sai kirja Stenver Kleimann-Leimann.

Võrdsete heitlus jätkus ka teisel poolajal. Tauri Lauritsa kolmandale ja neljandale väravale vastas Stepan Tšernoussov kolme tabamusega ning 36. minutiks juhtis Cosmos 8:7. Seejärel haaras aga initsiatiivi Wolves ning vähem kui minuti jooksul lõid väravavaht Kristo Päkko ja Eduard Kovbasnjuk Cosmose väravavõrku kaks palli ja viisid omakorda jõgevalased ühe väravaga juhtima. Wolves’i 9:8 eduseis püsis rohkem kui kaks minutit, väärtuslikust võidust jäi puudu vaid 38 sekundit. Viigipunkti päästis liidermeeskonnale Boriss Šipunovi täpne löök.

Kaks vooru enne põhiturniiri lõppu on liidrina jätkaval Cosmose duubelmeeskonnal tabelis 23 punkti, teisel kohal olevat Narva United FC II meeskonda edestatakse vaid ühe punktiga. Wolves on kaheksa punktiga 8. kohal.

Esiliiga edukamate väravaküttide edetabeli tipus on 25 väravat löönud Maksim Naganov (Narva SK Ganza). Esikümnesse kuuluvad ka Tauri Laurits ja Eduard Kovbasnjuk, kelle arvel on vastavalt 13 ja 11 tabamust.

Pühapäeval kell 15 Virtuse spordikeskuses algavas põhiturniiri viimases kodumängus on Wolves’i vastaseks Augur Skanton.