Wolves teenis punktilisa

Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmanda liiga turniiri kahekümnendas voorus tegi FC Jõgeva Wolves pühapäeval koduväljakul väravateta viigi Viljandi JK Tulevik III võistkonnaga ning jätkab liigatabelis kaheksandal kohal.

Kevadringi järel kõrgel kolmandal kohal olnud “Huntide” esindusmeeskond lõpetas sellega viie mängu pikkuseks veninud nappide kaotuste seeria. Üheksateistkümnendas voorus jäi Wolves võõrsil 1:2 alla liidrikohal olevale Tartu JK Welco II meeskonnale. Juba 22. minutil jäi 0:1 kaotusseisus olnud Wolves väljakul ka arvulisse vähemusse, kui Sven Karu teenis oma teise kollase kaardi. Sellele vaatamata suudeti 28. minutil Rene Polli tabamusest seis võrdsustada. Viigiseis püsis 50. minutini, siis viis oma teise värava löönud Ragnar Suurmets võõrustajad taas juhtima ning nappi eduseisu suutis Welco hoida lõpuvileni.

Kaks vooru enne turniiri lõppu on Wolves 27 punktiga kaheksandal kohal. Kuuendal-seitsmendal kohal olevad Viljandi JK Tulevik III ja Tartu JK Tammeka U19 edestavad jõgevalasi kolme punktiga. Wolvesʼile järgnevad Suure-Jaani United ja EMÜ SK, kes jäävad maha vastavalt kahe ja kolme punktiga.

Laupäeval on Wolvesʼi esindusmeeskonnal võimalik punktilisa püüda Kaagveres, kus minnakse vastamisi üheteistkümnendal kohal oleva Tartu Ülikool Faunaga, kellega kevadringis tehti koduväljakul 1:1 viik. Hooaja viimases mängus kohtub Wolves 7. oktoobril kell 12 Jõgeva linna staadionil FC Tarvastuga.