Wolves lõpetas esiliigaturniiri võiduga

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliigaturniiri viimase vooru kohtumises võitis FC Jõgeva Wolves laupäeval võõrsil JK Kohila 8:7 ning lõpetas hooaja kaheksanda kohaga.

Jõgevalased võitsid avapoolaja 6:3 ning juhtisid viis minutit enne kohtumise lõppu 7:5, kuid väljakuperemehed suutsid 38. minutiks seisu viigistada. Hooaja kolmanda võidu tõi Wolves’ile kokku neli väravat löönud Kaarel Põldma tabamus eelviimasel mänguminutil. Kolm väravat lõi Tauri Laurits, ühe tabamuse sai kirja Erik Kesa.

Esiliiga paremusjärjestus: 1. Narva United FC II 28 p, 2. Tallinna FC Cosmos II 27 p, 3. Narva SK Ganza 24 p, 4. Maccabi 18 p, 5. JK Kohila 17 p, 6. Rummu Dünamo 17 p, 7. Tallinna SK Augur Skanton 17 p, 8. FC Jõgeva Wolves 11 p.