Wolves lõpetas avaringi seitsmendal kohal

Pühapäeval Virtuse spordikeskuses toimunud Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliigaturniiri seitsmenda vooru mängus kaotas FC Jõgeva Wolves liidrikohal olevale JK-le Kohila 2:6 ning on avaringi järel seitsmendal kohal.

Avapoolaja võitis Kohila 2:0 ning teise poolaja keskel juhtisid külalised juba 5:0. Vigade- ja vaidlusterohkes mängus nägid kohtunikud Siim Rinken ja Vadim Lebezov rohkem reeglite rikkumisi kodumeeskonna poolel. Kui Kohila vigade puhul kaarte taskust välja ei võetud, siis jõgevalastest teenis Jaanus Listra 27. minutil teise kollase kaardi ning pidi mängust lahkuma, ühe kollase kaardiga hinnati veel nelja Wolves’i mängija esitust.

Kodumeeskonna rünnakud jõudsid lõpuks sihile 31. minutil, kui Stenver Kleimann-Leimanni pealelöögist tulnud palli suunas oma väravasse Kohila mängija Raigo Noode. Wolves’i teise värava lõi kohtumise viimasel minutil Marko Meripuu.

Esiliiga tabeliseis: 1. JK Kohila 15 p, 2. Tallinna FC Cosmos II 14 p, 3. Narva SK Ganza 13 p, 4. Tallinna SK Augur Skanton 10 p, 5. Narva United FC II 9 p, 6. Maccabi 9 p, 7. FC Jõgeva Wolves 6 p, 8. Rummu Dünamo 5 p.

Hooaja esimese poole järel on resultatiivsustabeli tipus 13 väravat löönud Maksim Naganov (Narva SK Ganza), jõgevalastest on kuue tabamusega edukaim Hardi Lill. Stenver Kleimann-Leimann on löönud neli ning Andrei Zevakin kolm väravat.

Meistrivõistluste mängud jätkuvad uuel aastal. 5. jaanuaril kell 19 on Wolves Virtuse spordikeskuses vastamisi Narva Unitedʼi II meeskonnaga, kellele avaringis kaotati võõrsil 2:7.