Wolves kolmandas liigas taas võidukas

Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmanda liiga turniiril mängiv FC Jõgeva Wolves võttis pühapäeval oma tänavuse kolmanda võidu, kui koduväljakul alistati FC Tartu 3:2.

Vaimastvere Arenal peetud kohtumise avapoolaja võitsid võõrustajad Eduard Kovbasnjuki 43. minuti tabamusest 1:0. Teisel poolajal realiseeris sel hooajal juba üheksa väravat löönud Stenver Kleimann-Leimann kaks 11 meetri karistuslööki ning 63. minutiks juhtisid “Hundid” juba 3:1. Üheksa minutit hiljem teenis Erik Kesa vastaste mängija mahatõmbamise eest punase kaardi ning kodumeeskond jäi kohtumise lõpus ligi paarikümneks minutiks vähemusse. 84. minutil vähendasidki tartlased Pearu Praakle löögist kaotusseisu, kuid Wolves suutis kohtumise närvilistel lõpuminutitel nappi eduseisu hoida.

Kuue vooru järel on FC Jõgeva Wolves liigatabelis üheksa punktiga seitsmendal kohal. 16 punktiga on tabeli tipus Tartu JK Welco II, teisel kohal olevast tiimist jäävad jõgevalased aga maha vaid kahe punktiga. Viljandi JK Tulevik III ja SK Tääksi on kogunud 11 punkti, kümne punktiga on neljandal kohal FC Tarvastu. Üheksa punkti on lisaks Wolvesʼile teeninud ka FC Vastseliina ja EMÜ SK.

Pühapäeval mängib Wolves võõrsil turniiritabelis kümnendal kohal oleva Suure-Jaani Unitedʼiga.

Päev varem peab oma tänavuse esimese koduse muruväljakumängu neljandas liigas palliv “Huntide” duubelmeeskond. Kohtumine FCP Pärnuga algab Jõgeva linnastaadionil laupäeval kell 13.