Wolves kaotas koduväljakul Dünamole

FC Jõgeva Wolves kaotas laupäeval Jõgeval toimunud Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliigaturniiri neljanda vooru kohtumises Rummu Dünamole 3:6.

Võrdsete võimalustega kulgenud mängu skoori avasid külalised küll juba teisel minutil, kuid väljakuperemehed suutsid juba minut hiljem Stenver Kleimann-Leimanni tabamusest viigistada. Avapoolaeg lõppes Rummu meeskonna napis 2:1 eduseisus, kuid kohe teise poolaja algul tõi teise värava löönud Stenver Kleimann-Leimann tabloole taas viigiseisu.

Aktiivsemalt suruma hakanud Dünamo suutis seejärel oma võimalusi paremini ära kasutada, kolme minutiga löödi Wolvesʼi väravavõrku järjest kolm palli ning natuke hiljem suurendati vahe juba 6:2-le. 35. minutil realiseeris Hardi Lill veel penalti, kuid närvilistel lõpuminutitel kaotusseisu rohkem enam vähendada ei õnnestunud. Kohtumise lõpus jäi mõlemal meeskonnal seejuures väravaks vormistamata kaks kohtunike määratud penaltit.

Esiliiga liidrina jätkab JK Kohila (12 p), Wolvesʼil ja kahel Narva meeskonnal on tabeli lõpus võrdselt kolm punkti. Pühapäeval mängib Wolves Tallinnas kolmandal kohal oleva FC Cosmose duubelmeeskonnaga.

Saalijalgpalli Eesti karikavõistluste teise ringi kohtumises sai suure kaotuse Tabivere VVP, kes jäi koduväljakul 3:26 alla Narva United FC-le. Kaks väravat lõi eelmisel hooajal saalijalgpallis Eesti meistriks tulnud Narva meeskonna väravasse Rait Austa, ühe tabamuse sai kirja Ivar Levin.