Wolves jätkab III liigas täiseduga

Laupäeval Elvas peetud Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõuna piirkonna teise vooru mäng, kus olid vastamisi FC Jõgeva Wolves ja Põhja-Sakala, lõppes Viljandimaa meeskonna napi 4:3 (1:1) võiduga. Võitjate poolel platsil olnud diskvalifitseeritud mängija tõttu märgiti aga turniiritabelisse hoopis jõgevalaste 3:0 võit.

Wolvesi avavärava lõi 41. minutil Taivo Pärnamets. Teise poolaja algul läks Põhja-Sakala meeskond, mis ühendab mullu kolmandas liigas mänginud SK Tääksi ja Suure-Jaani Unitedi pallureid, 3:1 juhtima. Marko Murumaa vähendas küll 71. minutil vahe minimaalseks, kuid vastased lõid seejärel oma neljanda värava. Jõgevalased siiski alla ei andnud ning viiendal üleminutil teeniti 11 meetri karistuslöök, mille Eduard Kovbasnjuk ka realiseeris.

Kolm päeva pärast kohtumist tühistas aga Eesti Jalgpalli Liit Põhja-Sakala meeskonna tulemuse, sest nende rivistuses oli väljakul ründaja Martin Terras, kes oleks pidanud eelmise hooaja lõpus saadud kaartide tõttu mängu vahele jätma.

Kahe vooru järel jätkavad III liiga 12 meeskonnast täiseduga vaid kaks. Kuus punkti on tabelis Viljandi JK Tulevik III meeskonnal ja FC Jõgeva Wolvesil.

Laupäeval kell 14 läheb Wolves Vaimastvere Arenal vastamisi hooaega võidu ja kaotusega alustanud FC Vastseliinaga. Järgmise nädala algul seisab jõgevalastel ees ka Eesti Jalgpalli Liidu väikeste karikavõistluste 1/32-finaali mäng samuti kolmandas liigas palliva Tallinna JK-ga Augur. Teisipäeval Vaimastvere Arenal toimuv kohtumine algab kell 18.30.