Wolves alustas sisehooaega võitluslikult

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliigaturniiri avavoorus kaotas FC Jõgeva Wolves võõrsil FC Narva United II meeskonnale 2:7.

Felix Ranne avas jõgevalaste skoori mängu 6. minutil ning külalised suutsid 1:0 eduseisu hoida 18. minutini. Avapoolaja lõpp ja teise perioodi algus oli siiski edukam piirilinna meeskonnale, kes 21. minutiks juhtis 3:1. 33. mänguminutil vähendas Hardi Lill vahe minimaalseks. Seisu viigistada siiski ei õnnestunud, kohtumise viimase seitsme minuti jooksul lõi United neli vastuseta jäänud väravat.

Kaheksa meeskonna osavõtul peetaval kaheringilisel esiliigaturniiril on lisaks Narva Unitedʼile Jõgeva meeskonna vastasteks JK Kohila, Tallinna SK Augur Skanton, Tallinna FC Cosmos II, Rummu Dünamo, Narva SK Ganza ja Maccabi. Laupäeval kell 14 peab Wolves Virtuse spordikeskuses hooaja esimese kodumängu, vastaseks on turniiri samuti kaotusega alustanud Maccabi.

Jõgevamaa meeskonnad teevad kaasa ka 34 meeskonna osavõtul peetavatel Eesti saalijalgpalli karikavõistlustel. Loosi tahtel pääsesid otse teise ringi FC Jõgeva Wolves, Vaimastvere SK Illi ja Tabivere VVP; Wolvesʼi II meeskond kohtub aga täna õhtul kell 20 Virtuse spordikeskuses peetavas avaringi mängus saalijalgpalli meistriliiga meeskonnaga Tallinna FC Cosmos.