Võit ja kaotus

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel teenisid maakonna esindused möödunud nädalavahetusel võidu ja kaotuse.
Jõgeva SK Noorus-96 II meeskond alistas IV liigas Kohila Püsivuse 5:1 (1:0). Vaimastveres toimunud mängus lõid Nooruse duubelmeeskonna eest väravaid Kristjan Kuldmägi, Maikel Võsu, Margus Rosin, Marko Murumaa ja Argo Valm. Murumaa on senistes liigamängudes löönud juba 11 väravat, olles oma tsoonis ülekaalukalt suurim väravakütt.
Naiste II liigas pidi FC Jõgeva Wolves võõrsil tunnistama Viimsi JK II naiskonna 6:2 (6:1) paremust. Nagu näha, võitis teise poolaja Jõgeva naiskond 1:0. Wolvesi avavärava tegi 13. minutil Anu Paluoja, viies naiskonna juhtima 1:0. Mängu viimase värava tegi teisel poolajal aga Kätriin-Elise Pahva.