Vallo Allingu aitab Torma korvpallimeeskonda

Torma Spordi korvpallimeeskond alustas oktoobri alguses võistlushooaega Tartumaa meistriliiga karikavõistlustega. Esimesed mängud peeti 1. ja 8. oktoobril.

Mõlemas mängus saavutas Torma Salva/Rock duubelmeeskonna üle võidu. Esimene kohtumine lõppes skooriga  89:79 ja teine 90:83. Sellega jõudis Torma Sport meeskond veerandfinaali, kus vastaseks Termeco/Nõo.

Esimene kohtumine mängiti kodus Torma spordihoones ning võideti kindlalt 111:85, teine peetakse täpselt nädala pärast Nõos. Edasi pääseb kahe mängu tulemuste põhjal parim meeskond.

Märkimisväärse panuse andis esimeses veerandfinaalis endine tippkorvpallur Vallo Allingu, kes viskas seitseteist punkti ja valitses olukorda lauavõitluses. Käesoleval hooajal kuulubki tippkorvpallist loobunud Jõgevamaa mees Vallo Allingu Torma meeskonda.

Torma Sport korvpallimeeskond on alustanud ka Tartumaa meistriliiga kohtumistega. Avamängus oli Torma vastaseks eelmise aasta meister Hanza, kellest Torma mehed said jagu seisuga 56:53.