Torma Sport lõpetas alagrupiturniiri võiduga

SK Torma Sport korvpallimeeskond alistas möödunud kolmapäeval Torma spordihoones peetud Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri viimases alagrupimängus TTÜ SK 81:62 (19:14, 24:22, 22:15, 16:11).

Tasavägiselt alanud kohtumise kolmanda veerandaja algul suutis kodumeeskond Fredi Parkeri ja Jaanus Annoki visetest kasvatada eduseisu rohkem kui kümnepunktiliseks ning kuigi seejärel vähendasid külalised taas vahet, ei õnnestunud neil enam mängu pööret tuua. Kolm minutit enne mängu lõppu 71:62 juhtinud Torma visked tabasid viimastel minutitel peaaegu eksimatult, külalised tegid samal ajal aga viis möödaviset ja kolm pallikaotust ning kodumeeskond võttis lõpuks 19punktise võidu.

Fredi Parker kogus parimana 22 punkti ja 13 lauapalli. Jaanus Annoki arvele jäi 18 punkti, üle kümne silma viskasid ka Märt Tralla (13 p) ja Johannes Välb (11 p).

Kaheteistkümnest mängust võitis Torma Sport viis, võiduprotsent 41,7 annab hetkel seitsme meeskonna hulgas viienda koha. Tabeliseis: 1. Balteco 77,8 (pidamata kolm mängu), 2. Tartu Kalev/Estiko 77,8 (3), 3. Tamsalu Los Toros/C-Tower 44,4 (3), 4. TTÜ SK 44,4 (3), 5. SK Torma Sport 41,7 (0), 6. BC Hundid/ASSA Abloy 37,5 (4), 7. Audentese SG/Noortekoondis II 30,0 (2).  Alagrupiturniiri viimased kohtumised peetakse 18. detsembril, kõrgemasse vahegruppi pääsemiseks peab tormalastest tahapoole jääma kolm meeskonda.