Torma Sport kaotas Vasarale

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri mängus kaotas SK Torma Sport möödunud reedel Tallinnas Vasarale 80:89 (20:19, 27:25, 23:11, 10:34), kuid säilitas voor enne vahegrupimängude lõppu liidrikoha.

Kolmanda veerandaja järel oli Torma meeskond viieteistpunktilises eduseisus, kuid otsustaval perioodil külaliste visked enam korvi ei läinud ning kolm ja pool minutit enne lõpuvilet viis Ardo Krass võõrustajad juba 74:73 juhtima. Fredi Parkeri tabavate visete toel läks Torma seejärel küll uuesti 78:74 ette, kuid kohtumise lõpp kuulus taas Vasarale.

Tormalastest viskas Marten Järvik 25 ja Fredi Parker 21 punkti, Danno Noole arvele kogunes 11 ning Märt Trallale 10 punkti. Võõrustajatest oli 21 silmaga parim Anton Batanov.

Voor enne vahegrupimängude lõppu pretendeerivad kahele play-off kohale veel kolm meeskonda. SK Torma Sport ja Tamsalu Los Toros/Viru Haigla on üheksast kohtumisest võitnud kuus, viie võiduga on kolmandal kohal Kohila/Telia SK/Webware. Järgnevad Vasar ja Kuressaare BC Hundid/ASSA Abloy (mõlemal neli võitu) ja Ambla SK (2 võitu).

Homme õhtul kell 20 läheb Torma meeskond koduhallis vastamisi Amblaga.