Torma Sport kaotas Betoonimeistrile

Eesti korvpallikarikavõistluste kaheksandikfinaali avakohtumises kaotas SK Torma Sport koduväljakul 63:80 (12:25, 17:19, 12:17, 22:19) pealinna võistkonnale Betoonimeister/Tskk/SK Nord.

Kodumeeskond jäi karikavõistluste avaringis meistriliiga võistkonna TLÜ/Kalevi konkurentsist lülitanud Betoonimeistri vastu juba avaveerandil 17-punktilisse kaotusseisu (6:23). Teisel veerandajal vähendati korraks küll vahet ka kümnele punktile (25:35), kuid eelmisel hooajal esiliigas teise koha saanud Betoonimeister suurendas seejärel eduseisu taas rohkem kahekümnele punktile (35:59).

Vähem kui kolm minutit enne kohtumise lõppu juhtis meeskond, mille peatreeneriks on Tiit Sokk, 77:55, viimastel minutitel suutis Torma aga Marten Järviku, Fredi Parkeri ja Märt Tralla tabavate visete toel kaotusseisu veidi vähendada.

Torma mängijatest oli 14 punktiga resultatiivseim Fredi Parker. Üksteist punkti viskasid Märt Tralla ja Marten Järvik, kaheksa punktiga toetas meeskonda Jaanus Annok. Vastastest oli 19 punktiga parim Heigo Erm.

Kaheksandikfinaali korduskohtumine peetakse homme õhtul algusega kell 18.30 Tallinnas.