Torma Sport esiliigas taas võidukas

SK Torma Sport korvpallimeeskond sai möödunud reedel esiliigaturniiri kolmanda võidu, kui koduhallis alistati Kuressaare meeskond BC Hundid/ASSA Abloy 81:78 (23:19, 21:20, 21:26, 16:13).

Tormalased võitsid avapoolaja küll viie punktiga (44:39), kuid eelmises omavahelises kohtumises võidukad olnud saarlased suutsid kolmandal veerandajal seisu viigistada ning korraks omakorda viie punktiga juhtima minna (59:54). Tasavägine punkt-punkti mäng jätkus ka otsustaval perioodil. Brett Nõmme, Johannes Välbi ja Gintaras Dalke tabavate visete järel õnnestus tormalastel 3.23 enne kohtumise lõppu jõuda 77:70 eduseisu. Saarlased siiski jonni ei jätnud ning kaks minutit hiljem oli tablool juba 77:77 viigiseis. Viimase poolteise minuti jooksul kumbki pool mängust enam korve ei saanud, Märt Tralla ja Karl-Kristjan Vaab realiseerisid aga edukalt vabaviskeid ning tõid kodumeeskonnale olulise võidu.

22 punktiga oli Torma Spordi resultatiivseim Johannes Välb, Brett Nõmme arvele kogunes 19 punkti, Fredi Parker ja Märt Tralla lisasid omalt poolt vastavalt 14 ja 13 silma. Lauavõitluses oli kümne lauapalliga edukaim Fredi Parker.

A-alagrupi meeskonnad on pidanud 6-9 kohtumist, vahegrupi neljale edasipääsukohale pretendeerivad veel kõik seitse tiimi. Võiduprotsent reastab meeskonnad hetkel järgnevalt:

1. Tartu Kalev/Estiko 87,5, 2. Balteco 85,7, 3. Tamsalu Los Toros/C-Tower 42,9, 4. TTÜ SK 42,9, 5. Audentese SG/Noortekoondis II 37,5, 6. SK Torma Sport 33,3, 7. BC Hundid/ASSA Abloy 16,7.

Alagrupiturniiri kolm viimast kohtumist peab Torma Sport järgneva nädala jooksul. Täna õhtul on Tallinnas nende vastaseks Audentese SG/Noortekoondis II, homme minnakse aga Tamsalus vastamisi sealse meeskonnaga Los Toros/C-Tower. Järgmisel kolmapäeval kell 20 mängib Torma Sport koduhallis TTÜ spordiklubiga.