Torma Sport alustas vahegrupis võidukalt

SK Torma Sport korvpallimeeskond alistas Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri vahegrupi avakohtumises võõrsil Ambla Spordiklubi 82:73 (22:25, 14:12, 26:16, 20:20).

Poolajavileks ühepunktilises kaotusseisus olnud tormalased suutsid Aravete spordihoones peetud kohtumise kolmanda veerandaja algul Marten Järviku, Fredi Parkeri ja Ako Tõnissoo tabavate visete toel juhtima minna ning otsustavale perioodile mindi vastu juba üheksapunktises eduseisus. Fredi Parkeri vabavisete järel juhtisid külalised viis ja pool minutit enne kohtumise lõppu juba 69:55, kuid lõpus suutsid võõrustajad kaotusseisu veidi vähendada.

Fredi Parker kogus Torma meeskonna parimana 31 punkti. Ako Tõnissoo täiendas oma meeskonna punktiarvet 17 ning Marten Järvik 15 silmaga. Lauavõitluses oli 11 lauapalliga edukaim Jaanus Annok.

Koos alagrupiturniirilt kaasa võetud tulemustega on kõigil D-vahegrupi meeskondadel peetud viis mängu. Nelja võiduga on tabeli tipus Kuressaare BC Hundid/ASSA Abloy, kolme võiduga järgnevad SK Torma Sport ja Kohila/Telia SK/Webware. Tamsalu Los Toros/Viru Haigla ja Vasar on võitnud kaks kohtumist, Ambla SK ühe. Esiliiga kaheksa parema meeskonna play-off kohtumistele pääseb teisest tugevusgrupist vaid kaks paremat meeskonda.

1. veebruaril kell 20 läheb Torma Sport koduhallis vastamisi Kuressaare meeskonnaga.