Torma korvpallurid kaotasid kuue punktiga

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri kohtumises kaotas SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool möödunud neljapäeval Tallinnas G4S Noorteliiga II meeskonnale 80:86 (18:25, 20:22, 22:15, 20:24).

Suurema osa kohtumisest ligi kümnepunktises kaotusseisus olnud Jõgevamaa korvpallurid jõudsid kaks minutit enne kolmanda veerandaja lõppu Jaanus Annoki ja Rene Sepa korvidest 57:57 viigini ning otsustav periood algas võõrustajate kahepunktilises 62:60 eduseisus.

Viimane veerandaeg algas aga taas edukamalt pealinlastele ‒ neli ja pool minutit enne kohtumise lõppu oli noortemeeskonna eduseis kasvanud taas neljateistkümnele punktile (77:63). Kohtumise viimastel minutitel suutsid külalised Märt Tralla, Jarmo Heituri, Lauri Kase ja Rene Sepa tabamustest taas vahet vähendada, kuid mängu pööret tuua enam ei õnnestunud.

Tormalastest oli 18 punktiga resultatiivseim Jarmo Heitur, Rene Sepa arvele kogunes 13 punkti. Kõigi statistiliste näitajate alusel arvutatava efektiivsuskoefitsiendi alusel oli edukaim Märt Tralla, kelle arvele kogunes lisaks 13 punktile ka seitse lauapalli, kuus resultatiivset söötu ning neli vaheltlõiget, tema katmisel tegid vastased üheksa isiklikku viga.

Kaheteistkümne meeskonna osavõtul peetaval turniiril on kahe vooru järel täiseduga tabeli tipus Betoonimeister, G4S Noorteliiga II, Paide Viking Window ja Eesti Maaülikooli SK, lisaks jõgevamaalastele on võiduarve avamata veel neljal tiimil.

Kaks järgmist mängu peab SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool koduväljakul. Homme õhtul kell 19 on Torma spordihoones nende vastaseks Tartu Kalev/Estiko, 18. oktoobril kell 19 BC Kalev/Cramo I.