Torma kohtub homme Paide meeskonnaga

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiril mängiv SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool kaotas möödunud reedel võõrsil peetud kohtumises KK Viimsi/NoTo-le 74:80 (30:21, 18:18, 15:19, 11:22) ning on kuue mängu järel endiselt võiduta. Täiseduga jätkavad esiliigaturniiri Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid ja Betoonimeister/Tskk/SK Nord. Jõgevamaa meeskonna homne vastane Paide Viking Window on nelja võidu ja kahe kaotusega kolmandal kohal. Mäng algab Torma spordihoones kell 19.

Suurema osa möödunud reedesest kohtumisest mõnepunktilises eduseisus olnud Torma meeskond juhtis veel kaks minutit enne lõpuvilet 72:70, kuid viimastel minutitel ei jõudnud korvirõngasse ükski mängust tehtud pealevise ning tabavate vabavisete toel skoori kasvatanud kodumeeskond võttis lõpuks kuuepunktilise võidu.

Torma mängijatest olid resultatiivsemad Jarmo Heitur (15 p), Lauri Kask (14 p), Jaanus Annok (11 p), Sander Kruus (11 p) ja Rene Sepp (10 p), lauavõitluses paistsid enim silma Lauri Kask (13) ja Sten Lillemägi (11). Võitjatest oli 24 punktiga edukaim Kristjan Evart.