Torma kaotas Baltecole 8 punktiga

SK Torma Sport korvpallimeeskond kaotas pühapäeval koduhallis peetud Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri kohtumises Baltecole 66:74 (13:21, 16:21, 20:18, 17:14).

Avapoolaja 13 punktiga võitnud Balteco kasvatas kolmanda veerandaja algul eduseisu korraks koguni 24punktiliseks. Nelja ja poole minuti jooksul tabas tormalaste kuuest viskest vaid üks ning esiliiga eelmise hooaja meister juhtis 5.36 enne veerandaja lõppu 55:31. Seejärel aga mänguõnn pöördus ning 47 sekundit enne vaheajasireeni vähendas Brett Nõmm kaugviskest kaotusseisu kümnepunktiliseks (49:59). Suurema osa otsustavast perioodist hoidis Balteco kaheksapunktilist vahet, kuid Märt Tralla ja Karl-Kristjan Vaabi õnnestunud visete järel kahanes pealinlaste eduseis kohtumise viimase minuti alguseks vaid neljapunktiliseks (70:66). Väljakuperemeeste neli viimast viset siiski enam korvirõngasse ei läinud, Balteco tabas aga peaaegu eksimatult vabaviskeid ning võttis hooaja viienda võidu.

Tormalastest oli 14 punktiga resultatiivseim Jaanus Annnok, kahekohalise punktisumma kogusid ka Märt Tralla (13 punkti), Brett Nõmm, Johannes Välb ja Fredi Parker (kõik 10 punkti). Lauavõitluses oli 15 lauapalliga edukaim Parker, Tralla arvele kogunes kuus resultatiivset söötu. Võitjatest oli resultatiivseim 22 punkti visanud Ardo Krass.

Meistrivõistlusi viie napi kaotusega alustanud Torma Sport peab järgmised mängud oktoobrikuu viimastel päevadel. 30. oktoobril kell 20 on Torma spordihoones nende vastaseks Audentese SG/Noortekoondis II, päev hiljem kohtutakse aga Kuressaares sealse meeskonnaga BC Hundid/ASSA Abloy.