Tähe võitis kodus ja võõrsil

Möödunud nädalavahetusel pidas JSK Selver/Tähe esindusmeeskond kaks Läti liiga kohtumist, kus lõunanaabrid pidid mõlemal korral Jõgeva võistkonna paremust tunnistama.

Laupäeval peeti Läti meistriliiga kohtumine JSK Selver/Tähe kodusaalis, vastaseks Telms/Energokomplekss meeskond. Tähe alustas kohtumist hoogsalt, lüües esimesel kolmandikul vastaste väravavõrku kolm palli. Ka teisel kolmandikul ei andnud kodumeeskond lõunanaabritele skoorimiseks väga palju võimalusi. Puhkama mindi 6:1 eduseisult. Mängu viimase kolmandiku algul kasvatasid Tähe mehed oma eduseisu veel ühe värava võrra. Pärast seda suutsid Telmsi meeskonna mängijad vahet vähendada ning tablool olid enne viimase kolmandiku lõppu numbrid 7:5. Väikesest mõõnaperioodist suutsid Tähe mehed kenasti üle saada ning lõpetasid mängu tulemusega 10:6.

Pühapäeval peeti kohtumine Lätis SK Pargauja meeskonna vastu. Klubi treener Marko Saksing tunnistas, et varasematel aastatel pole neil selle võistkonna kodusaalis mängimine  kõige paremini õnnestunud, sest sealne mänguplats on oluliselt väiksem kui kodune saal. Sellest hoolimata suutsid Tähe mängijad Lätis kohtumise võita. Esimene kolmandik mängust möödus väravateta, teisel kolmandikul said Jõgeva mängijad õige hoo sisse ning sahistasid Pargauja meeskonna väravavõrku kolm palli. Viimasel kolmandikul lisasid Tähe mehed oma skoorile veel ühe värava ning vastased kolm väravat. Kohtumise lõppskooriks jäi 4:3. Pärast nelja Läti liiga kohtumist paikneb JSK Selver/Tähe meeskond punktitabelis kolmandal kohal.

Sellest hooajast on JSK Selver/Tähe meeskonnal ka uus kapten, kelleks valiti Nikita Bõstrov. Nikita on Tähe kasvandik ning Eesti Meistriliiga kohtumistel on ta mänginud kuus hooaega, mille jooksul on ta kogunud 29 resultatiivsuspunkti. Bõstrov on mänginud kahel korral juunioride ja korra täiskasvanute MM-il.