Tähe U19 tiimile võit ja kaotus

Viie meeskonna osavõtul peetavate U19 vanuseklassi Eesti saalihoki meistrivõistluste mängud jätkusid teisipäeval Tapal. Jõgeva SK Tähe/Olivia 99 alistas Jäneda, kuid kaotas Spartale ning lõpetas põhiturniiri teise kohaga.

Kohtumine Jäneda SK-ga lõppes Tähe 6:1 (0:0, 4:0, 2:1) võiduga. Eesti juunioride saalihokikoondise treenerite Marko Saksingu ja Tõnu Salmi hoolealuste duellis suutis vaid kuut väljakumängijat kasutanud Jäneda ligi 25 minutit oma värava puutumatuna hoida, seejärel kandis aga jõgevalaste surve vilja ning viie minuti jooksul viskasid Heino Avi, Lauri-Robert Indus, Aleks Deinekin ja Rome Andro Moora järjest neli väravat. Otsustaval kolmandikul suurendasid Alex Guske ja kapten Andres Õun Tähe eduseisu kuueväravaliseks, kohtumise lõpus jõudis Ronald Smorodini viskest auväravani ka Jäneda.

Põhiturniiri võitja otsustanud kohtumises kaotas Tähe tulemusega 2:5 (1:0, 1:1, 0:4) Sparta Team Automaailmale. Teise kolmandiku keskel juhtis Tähe Lauri-Robert Induse ja Heino Avi tabamustest 2:0, kuid seejärel anti initsiatiiv käest ning Sparta mängijad viskasid mängu teises pooles väravavaht Karl Kalmu selja taha viis palli.

Paremusjärjestus: 1. Sparta Team Automaailm 9 p, 2. Jõgeva SK Tähe/Olivia 99 9 p, 3. SK Noorus 6 p, 4. Jäneda SK 3 p, 5. EMÜ SK 0 p.