Tähe U15 tiim kaotas karikavõistlustel poolfinaalis

Möödunud nädalal Tartus toimunud U15 vanuseklassi Eesti saalihoki karikavõistlustel saavutas esikoha Eesti Maaülikooli SK järelkasvumeeskond. Jõgeva SK Tähe 02 jõudis poolfinaali, kus kaotas just hilisematele võitjatele.

Kuue meeskonna osavõtul peetud turniiri alagrupimängudes alistasid jõgevalased Viskoosa SK 8:4, kuid kaotasid napilt 2:3 Sparta Team Automaailmale. David Volkov viskas hiidlastele neli väravat, Alex Guske kontosse kogunes mõlemas kohtumises kaks tabamust.

Poolfinaalmängus teises alagrupis kindla esikoha saanud EMÜ SK-ga juhtisid tartlased kahe mänguminuti järel juba 2:0 ning eduseisu enam käest ei andnud. Rome Andro Moora vähendas küll 9. minutil vahe minimaalseks, kuid järgmise tabamuseni jõudis Jõgeva meeskond alles 30minutilise mängu eelviimasel minutil, kui Alex Guske tegi lõppseisuks 2:6. Karikavõistluste finaalkohtumises alistas EMÜ Sparta 3:1.

Treener Marko Saksingu juhendatavas meeskonnas mängisid Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Margus Rosin, Rauno Pärtel, Rasmus Truuts, Sten Metsar, David Volkov, Rasmus Randoja, Alex Guske, Karlos Viin, Karl Mark Tammsaar ja Kristo Voitk.