Tähe U13 võistkond karikavõistlustel teine

U13 vanuseklassi Eesti saalihoki karikavõistlustel saavutas Jõgeva SK Tähe 03 seitsme meeskonna konkurentsis teise koha.

Selle vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel neljanda koha saanud tiim võitis algrupiturniiri esimestes mängudes Tamsalu EBE 11:1 ja Ääsmäe 3:0. Alagrupi võitja otsustanud mängus kohtusid jõgevalased Sparta Team Automaailmaga, kellele meistrivõistluste pronksimängus 5:7 kaotati. Nüüdki oli Tähe veel neli minutit enne kohtumise lõppu 1:4 kaotusseisus (värava autor Karl Mark Tammsaar), kuid viimastel minutitel suutsid Rasmus Randoja, Sten Siida ja Margus Rosin Sparta väravavahi Saskia Ormaki selja taha saata kolm palli ning seisu 4:4 viigistada. Viigivärav sündis seejuures üheksa sekundit enne kohtumise lõppu.

Parem väravate vahe kindlustas Tähele ka alagrupis esikoha ning poolfinaalis mindi vastamisi teises alagrupis teise koha saanud SHK-ga Tornaado. Tähe juhtis teise mänguminuti lõpuks juba 2:0 ning võitis kogu kohtumise 4:1. Väravad viskasid Rome Andro Moora, Oliver Heljand ja Sten Siida.

Finaalkohtumises oli jõgevalaste vastaseks selle vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel esikoha saanud EMÜ SK. Kuus minutit enne kohtumise lõppu oli Tähe minimaalses 2:3 kaotusseisus, kuid mängu lõpp oli edukam tartlastel, kes võitsid 6:2. Tähe väravad läksid Sten Siida ja Margus Rosina kontole.

Eesti karikavõistluste hõbemedalid võitsid väravavaht Karl-Eerik Kukk, kapten Sten Siida, Rome Adro Moora, Oliver Heljand, Kaur Kevin Kalda, Romet Hannula, Margus Rosin, Rauno Pärtel, Karl Markus Kruuleht, Martin Annuk, Kristofer Frank, Rikardo Paabort, Rasmus Randoja, Karlis Kirsimägi, Kevin Ots, Henri Tiits, Henri Laurimäe, Karl Mark Tammsaar ja Marten Pehap ning treener Marko Saksing.