Tähe tegi endale laupäeval ilusa sünnipäevakingi

Nädal pärast avakohtumises saadud kaotust TTÜ vastu suutis Tähe laupäeval kodusaalis anda publikule korraliku etenduse, võites suureskooriliselt EMÜ SK-d.

Laupäeval tähistati ka SK Tähe seitsmeteistkümnendat sünnipäeva ning sel puhul pakuti lisaks saalihokimatšile ka sünnipäevatorti, kuid suurema kingituse tegid JSK Selver/Tähe esindusmeeskonna mängijad endale ja fännidele kohtumises EMÜ vastu.

Koduvõistkond läks mängu juhtima lausa kohtumise esimesel minutil, mil Pavel Semenovi söödu realiseeris väravaks Mario Paulus. Tähe skoorile tuli lisa juba pool minutit hiljem, mil Ilmar Niitov realiseeris Mario Pauluse söödu väravaks. Kaheksandal minutil oli segadus EMÜ rivistuses ning kohtunik fikseeris nende poolt ühe üleliigse mängija platsil. Selle tõttu sai kaheminutilise karistuse Tauri Turk. Arvulise ülekaalu kasutasid Tähe mängijad ära ning juurde visati veel üks värav. Siiski said EMÜ mängijad ehmatusest üle ning enne esimese kolmandiku lõppu viskas Daniel Matsukevitš kaks väravat.

Teise kolmandiku alguses oli seis 3:2 Tähe kasuks, mis tähendas üsna habrast edu. Siiski suutsid Tähe mängijad end kodusaalis klubi sünnipäeval maksma panna ning need kakskümmend minutit domineerisid kohtumisel täielikult võõrustajad. Seis enne viimase kolmandiku algust oli lausa 9:2 Tähe kasuks.

Viimasel kolmandikul suutsid skoori teha ainult JSK Selver/Tähe mängijad. Kusjuures paar minutit enne kohtumise lõppu juhtus Tähe rivistuses ka midagi eriskummalist, nimelt suutsid kodumeeskonna mängijad jõuda omaväravani. Sellele vastas pool minutit hiljem Mario Paulus, visates palli ikkagi vastaste väravasse, mis jäi ka kohtumise viimaseks. Tähe võitis EMÜ SK-d 12:3.

Tähe meeskonna parimaks tunnistati Ilmar Niitov, kes viskas kohtumises kolm väravat ja andis ka kaks väravani viinud söötu. Järgmise meistriliiga kohtumise peab Tähe esindusmeeskond kahe nädala pärast, 4. novembril võõrsil Saku Fortuna vastu.