Tähe teenis kaks võitu ja ühe kaotuse

Möödunud nädalal pidas JSK Selver/Tähe esindusmeeskond kaks Läti ja ühe Eesti meistriliiga kohtumise, võita suudeti Ääsmäed ja Telms/Energokomplekss meeskondi ning napi kaotusega tuli leppida kohtumises Pargauja vastu.

Eesti meistriliiga kohtumises oli Jõgeva meeskond kodusaalis vastamisi SK Ääsmäe meeskonnaga, kellelt eelmises ringis võeti vastu kaotus. Sel korral võtsid Tähe mängijad ohjad enda kätte ning viisid kodumeeskonna kohtumise esimesel kolmandikul 5:2 juhtima. Ka kohtumine teine kolmandik möödus Jõgeva meeskonna surve all, viimasele vaheajale mindi JSK Selver/Tähe 7:3 eduseisult. Viimasel kolmandikul oli mäng tasavägisem ning Ääsmäe mehed viskasid kahekümne minuti jooksul ühe värava rohkem kui Jõgeva mängijad, kuid võitmiseks sellest ei piisanud. Selver/Tähe võitis kohtumise seisuga 9:6. Kohtumises kogus Tähe meeskonna ründaja Alari Pagi Eesti meistriliiga saja viiekümnenda resultatiivsuspunkti.

Möödunud nädalal peeti võõrsil Läti liiga kohtumine Telms/Energokomplekss meeskonnaga. Tasavägine mäng jäi normaalajal 6:6 viiki. Lisaajal ei jõudnud samuti kumbki meeskond väravani. Võit pidi selguma karistusvisetega. Esimeses ringis olid täpsed Valery Maslov ja Alari Pagi, kuid siiski jäi see voor viiki. Teises ringis viskas otsustava värava Raul Kivi ning kohtumise lõppskooriks jäi 7:6 Tähe kasuks.

Nädalavahetuse viimane kohtumine peeti kodusaalis momendil Läti liigatabeli kümnendal astmel asuva meeskonna SK Pargauja vastu. Mängu raskendas asjaolu, et Tähe meeskond oli eelmiselt kohtumiselt koju jõudnud samal ööl kella kolme ajal. Mängu esimesel kolmandikul läksid lätlased 3:0 juhtima, eduseisu kasvatasid vastased ka järgmisel kolmandikul, mil Tähe oli juba 4:0 kaotusseisus. Siiski suutsid Tähe mängijad end kaotusseisust välja rabeleda ning normaalaeg lõppes 7:7 viigiga. Lisaajal jõudsid väravani vastased ning kohtumine lõppes 8:7 Pargauja meeskonna võiduga. Kohtumise ajal sai vigastada ka Hannes Pagi, kes oli selle tõttu sunnitud mängust lahkuma. Tähe mängis kohtumise lõpuni üheksakesi.

Praegu on olnud Jõgeva meeskonnale suureks toeks Raul Kivi, Toomas Peterson, Tammi Kivi ja Nikolai Roop, kes muidu enamiku ajast viibivad Soomes. Lisaks viimases mängus viga saanud Hannes Pagile on kopsupõletiku tõttu platsilt eemal meeskonna kapten Nikita Bõstrov ning Pavel Semenov, kes MM-il vigastas põlve nii hullusti, et peab operatsioonile minema.