Tähe naiskonnale pronksmedal

Eesti naiste saalihoki meistrivõistluste kolmanda koha mängus alistas Jõgeva SK Tähe laupäeval 9:3 (4:0, 3:2, 2:1) SK Mustvee.

Virtuse spordihoones peetud mängu avakolmandiku võitis kindlalt põhiturniiril teise koha saanud, kuid poolfinaalis EMÜle kaotanud Tähe. Väravad viskasid Anu Tammiku, Eneli Vadi, Hanna-Riin Guske ja Jane Suvvi. Teisel perioodi algul saatis edu aga Janek Romanovitši juhendatavat Mustvee naiskonda. Karoliine Teelahk realiseeris üksikläbimurde ning Reili Tooming kasutas ära Tähe mängija eemaldamisest tekkinud arvulise ülekaalu, saates palli väravasse seisuks 2:4. Seejärel sai aga ka Tähe üle ligi seitsmeteistkümne minuti pikkuseks kujunenud väravapõuast ning Eneli Vadi, Riin Buddeli ja Hanna-Riin Guske tabamuste järel juhtis Jõgeva naiskond teise kolmandiku lõpuks juba 7:2.

Viimasel kolmandikul kasvatasid Tähe skoori Teele Randoja ja Anu Tammiku, Mustvee kolmanda värava viskas taas arvulisest ülekaalust Reili Tooming.

Pronksmedalid võitsid väravavaht Andrea Randmaa, kapten Teele Randoja, Kerttu Klaarman, Maarja-Liis Reial, Anu Tammiku, Riin Buddell, Karoliina Virkus, Marika Dodjak, Jane Suvvi, Geidi Kruusmann, Hanna-Riin Guske, Aileli Masing, Eleri Narits, Eneli Vadi, Inna Mahhova, Kadi Saluste ja Triinu Saluste.

Eesti meistriks tuli Sparta Spordiselts, kes alistas finaalseerias 3:0 mulluse meistri EMÜ SK. Neljale paremale järgnesid Kaitseliidu Rapla malev, Kuusalu Eluterve Naine, Arenculle, Finnish Flash ja Järva-Jaani.