Tähe kohtus liigatabeli liidriga

Saalihoki meistriliiga kohtumises kaotas Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond koduväljakul liigatabelis liidripositsioonil olevale Sparta Team Automaailmale 4:8 (2:2, 1:3, 1:3).

Avakolmandikul 0:2 kaotusseisu jäänud Tähe suutis perioodi viimasel minutil viigistada. Kodumeeskonna esimese värava viskas Margus Gussi söödust Targo Treial, kolm sekundit enne vaheajasireeni vormistas Kaido Ingveri söödu väravaks Mario Paulus.

Teisel perioodil saavutasid külalised mõne minutiga 5:2 eduseisu ning kuigi jõgevalased vähendasid seejärel vahe taas minimaalseks (kolmanda värava viskas Alari Pagi ja neljanda Raul Kivi), ei õnnestunud neil mängu enam oma kasuks pöörata. Viimastel minutitel suurendas hoopis Sparta oma eduseisu neljaväravaliseks, üks pall lendas ka kõigi jõududega rünnakule läinud Tähe tühja väravasse.

Sparta juhib meistriliigat 26 punktiga, ühe kohtumise vähem pidanud EMÜ jääb maha viie punktiga. Sakul on kirjas 18, TTÜ-l 11 ning Tähel 8 punkti.

Lähipäevadel seisab Tähel ees kaks poolfinaali pääsemiseks olulist kohtumist: reedel ja pühapäeval kohtutakse Tallinnas valitseva Eesti meistri TTÜ-ga, keda hooaja avamängus mäletatavasti lisaajal võideti.