Tähe kaotas suurelt EMÜ-le

Laupäeval Tartus toimunud Eesti saalihoki meistriliiga mängus kaotas Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond Eesti Maaülikooli SK-le 2:10 (2:5, 0:2, 0:3).

Eelmises mängus meistriliiga liidri Saku alistanud jõgevalased jäid juba avakolmandikul tartlaste tugeva surve alla. Kümnendaks minutiks juhtisid võõrustajad juba 3:0 ning kuigi seejärel vähendasid Raul Kivi ja Andreas Õun vahet, saavutas EMÜ vaheajaks taas kolmeväravalise edumaa ning edaspidi vahe vaid suurenes. Omavahelistes kohtumistes kaheksanda järjestikuse võidu saanud EMÜ mängijatest viskasid kaks väravat Sven Uue ja Simon Georg Mahla, kapten Pavel Semjonov sai ühe tabamuse kõrval kirja ka neli resultatiivset söötu.

Sel hooajal juba kolmanda söödupunkti teeninud Tähe väravavaht Rainer Kalde tegi kohtumise jooksul 32 edukat tõrjet, tartlaste väravas seisnud Taavi Lepik sai kirja 15 ning kohtumise viimastel minutitel teda asendanud Karl-Erik Kruusmaa kaks tõrjet.

Meistriliiga tabeliseis: 1. SK LINK/Saku 21 p (10 mängust), 2. Sparta Team Automaailm 18 p (9), 3. Eesti Maaülikooli SK 16 p (9), 4. Jõgeva SK Tähe/Olivia 8 p (9), 5. TTÜ SK 6 p (9).

Resultatiivsustabeli eesotsas on Pavel Semjonov (11+16), Kristjan Puu (14+10) ja Sven Uue (14+7), Tähe mängijatest on seni edukamad olnud Andreas Õun (10+2) ja Mathias Einamann (4+7).

Meistriliiga-B turniiril alistas Jõgeva SHK Lootus viimati EMÜ SK II meeskonna 9:3. Ilmar Niitov viskas neli, Alari Pagi kolm ja Nikolai Roop kaks väravat.

Tabeliseis: 1. Viimsi Kepp 18 p (6), 2. Eesti Maaülikooli SK II 12 p (5), 3. Jõgeva SHK Lootus 9 p (6), 4. Jäneda 6 p (7), 5. Peikko/Tamsalu 0 p (6).

Laupäeval mängivad mõlemad Jõgeva meeskonnad koduhallis: kell 15 kohtub Lootus Virtuse spordikeskuses Peikkoga, kell 18 lähevad vastamisi Tähe ja Sparta.