Tähe esindusmeeskond võitis Läti meistrivõistlustel

Jõgevamaa ja kogu Eesti spordiüldsusel on taas põhjust rõõmu tunda Tähe esindusmeeskonna võitudest saalihoki Läti meistrivõistlustel. Laupäeval võideti RTU-Inspecta võistkonda 6:3 ja pühapäeval saavutati tasavägises mängus võit Ulbroka meeskonna üle.

RTU-Inspecta mängu esi-mene kolmandik lõppes seisuga 3:0, teine 1:0 ja kolmas kolmanik 2:3, seega kokkuvõtvalt võitis Tähe esindusmeeskond  mängu 6:3.

Tähe sportlastest said palli väravasse Ats Püvi, Ilmar Niitov, Kaido Ingver, Marko Saksing, Targo Treial ja Pavel Semenov. Väga head tööd tegi väravavaht Rainer Kalde.

Esindusmeeskond alistas võõrsil toimunud mängul Ulb-roka võistkonna 3:2. Esimene ja teine kolmandik lõppesid viigiliselt 1:1 ja 0:0 ning kolmas võiduga 2:1.

Tähe sportlastest viskas kaks väravat temperamentne ründemängija Pavel Semenov, kes tunnistati ka meeskonna parimaks. Palli sai vastase väravasse ka SK Jõgeva Tähe juhatuse liige ja mängiv treener Marko Saksing. Oma meisterlikkust Tähe värava kaitsmisel näitas taas väravavaht Rainer Kalde.