Tähe esindusmeeskond kaotas kindlalt Sakule

Lõppeva aasta viimases Eesti saalihoki meistriliiga mängus sai Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond tänavuse hooaja suurima kaotuse, kui SK LINK/Sakule jäädi võõrsil alla 2:15 (1:1, 0:7, 1:7).

Arvulises vähemuses mänginud jõgevalased avasid neljandal minutil skoori, kui Ilmar Niitovi söödust tulnud palli saatis võõrustajate väravasse Tähe kapten Margus Guss. Eduseis püsis üle nelja minuti, Saku viigivärava viskas Tähe noortemeeskonna endine mängija Tarvo Kivisilla.

Võrdne mäng kestis avakolmandiku lõpuni, seejärel haaras ohjad kodumeeskond, kolmekümne mänguminuti jooksul visati järjest 12 väravat ning 50. minutiks juhtis Saku juba 13:1. 44. minutil viskasid mängija eemaldamise tõttu platsil arvulises vähemuses olnud võõrustajad seejuures vaid seitsme sekundi jooksul Tähele kaks väravat.

Jõgevalaste teise värava viskas 55. minutil seisuks 2:13 meeskonna parimaks valitud 18aastane Karl Kastan.

Meistriliiga tabeliseis: 1. Sparta Team Automaailm 21 p (9 mängust), 2. TTÜ SK 16 p (8), 3. SK LINK/Saku 12 p (6), 5. Eesti Maaülikooli SK 8 p (6), 5. Jõgeva SK Tähe/Olivia 0 p (9).

Järgmise mängu peab Tähe esindusmeeskond juba uuel aastal ‒ 13. jaanuaril kell 18 minnakse Virtuse spordikeskuses taas vastamisi Sakuga.