Tähe duubelmeeskond ja naised said suureskoorilised kaotused

JSK Selver/Tähe noortekoosseisudele ja neidudele pole hooaeg just kõige meeldivamalt alanud: klubi esiliiga võistkond ja naiskond pidid vastu võtma valusad kaotused.

Möödunud laupäeval võõrustas Jõgeva Tähe duubelmeeskond esiliiga meistrivõistluse kohtumises Viljandi Metalli meeskonda. Mängu avavärava viskasid külalised, teisel minutil avas Viljandi poolt skoori Juhani Lumera. Kaks minutit hiljem suutsid Tähe mängijad seisu viigistada, kui Keijo Kalm Sven Uue söödu väravaks realiseeris. Esimese kolmandiku lõpus teenisid vahelduva eduga kaheminutilisi karistusi mõlema võistkonna mängijad. Siiski suutsid Viljandi võistkonna mängijad arvulist vähemust üsna hästi ära kasutada ning vähemuses jõudsid nad visata ka kolmanda värava. Esimesele vaheajale läksid Tähe mängijad 1:3 kaotusseisust.

Teine kolmandik algas samuti viljandlaste dikteerimisel, kes kasvatasid oma edu seisuni 4:1. Kahekümne mänguminuti jooksul määrati kaheminutiline karistus viiel korral. Kaks korda pidid mängust eemal olema Viljandi mängijad ja kolmel korral Tähe rivistuse noormehed. Veel mõni minut enne kolmandiku lõppu oli vahe ainult 5:4 Viljandi kasuks, kui külalistele määrati karistusvise, mis paraku ebaõnnestus. Samas mängis Tähe teise kolmandiku viimasel minutil kahemehelises kaotusseisus ning selle suutsid viljandlased järjekordselt enda kasuks pöörata. Kaks sekundit enne kohtumise lõppu viskas Viljandi ründaja Sten Koobas seisuks 6:4.

Viimasel kolmandikul Tähe mängijatel enam püssirohtu ei jagunud ning kahekümne minuti jooksul jõuti visata vaid üks värav, mil Keijo Kalm realiseeris Kaspar Virkuse söödu. See- eest Viljandi meeskond tagus rauda seniks, kuni see kuum oli ja virutas Tähe värava palle täis. Kohtumine lõppes Tähe jaoks 5:10 kaotusega.

Pühapäeval kohtusid JSK Selver/Tähe naised võõrsil Sparta spordiseltsi võistkonnaga. Mäng edenes koduvõistkonna tahtmist pidi. Sparta neiud viskasid esimese kahekümne minutiga neli väravat. Olukord ei paranenud Jõgeva neidude jaoks ka järgmisel kolmandikul. Sparta viskas veel kuus väravat ja Tähe endiselt skoori avada ei suutnud.

Viimasel kolmandikul suutis Jõgeva võistkonna au päästa kapten Anu Tammiku, kes viskas Tähe eest selles kohtumises esimese ja ka viimase värava. Kohtumine kaotati Spartale ülisuurelt 1:15. Tähe koosseisust valiti kohtumise parimaks Merili Pärn. Sel pühapäeval astuvad uuesti võistlustulle esindusmeeskond, kelle vastaseks on võõrsil Saku Fortuna võistkond.