Spordist lühidalt

U19 koondis MM-ile

Saalihoki Eesti U19 koondis alustab homme mänge Taanis toimuval MMi finaalturniiril. Meeskonna koosseisu kuulub seitse Jõgeva SK Tähe mängijat, koondise peatreener on Marko Saksing.
Jõgeva mängijatest teevad MM-turniiril kaasa Kaspar Jaan Heljand, Oliver Heljand, Marten Teppan, Margus Rosin, Rasmus Randoja, Karl-Eerik Kukk ja Rome Andro Moora.
Laupäeval pidas MM-iks valmistuv koondis kontrollmängu Kocenis Läti eakaaslastega ja kaotas 0:8 (0:5, 0:0, 0:3).
Homme algaval MM-il kohtutakse alagrupiturniiri esimeses mängus Austriaga. Neljapäeval 27. aprillil on vastaseks USA ja reedel 28. aprillil Taani.

Noorus-96 avas punktiarve

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste III liiga idatsoonis avas punktiarve Jõgeva SK Noorus-96. Laupäeval viigistati Vaimastvere Arenal 1:1 (0:1) Raasiku FC Jokker meeskonnaga. Noorus jäi 6. minutil 0:1 taha, kuid 71. minutil Jürgen Hiljurand viigistas. Kolme vooru järel on Nooruse meeskonnal tabelis nüüd üks punkt.

Meistriks Laidvee

Selgus Jõgevamaa spordiveteranide meister 64-ruuduses
kabes. Meistritiitli võitis 6 punktiga meistrikandidaat Algo Laidvee. Talle järgnesid Mihkel-Kalju Tammeveski kolme ja Kaarel Ots kahe punktiga.

VOOREMAA

Pildimeenutus Tallinnas toimunud U17 Eesti meistrivõistlustelt maadluses, kus naistemaadluses krooniti kehakaalus kuni 73 kg Eesti meistriks Merily Väster (Põltsamaa SK). FOTO: ANASTASSIJA KIKKAS