SK Torma Sport sai esiliigas seitsmenda koha

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri veerandfinaalseerias kaotas SK Torma Sport Tartu Kalev/Estikole 1:2 ning sai esiliigas seitsmenda koha

Veerandfinaali avamängu võõrsil 41:65 kaotanud Torma näitas möödunud reedel koduhallis peetud korduskohtumises head meeskonnavaimu ning võitis 79:76 (16:28, 13:16, 24:17, 26:15). Otsustava veerandaja eel 53:61 kaotusseisus olnud tormalased jõudsid poolteist minutit enne lõpuvilet 68:68 viigini ning suutsid seejärel Marten Järviku, Lauri Kase ja Fredi Parkeri tabamuste toel võtta ka väärtusliku võidu ja seeria viigistada. Fredi Parkerilt parimana 30 punkti, Marten Järvik ja Jaanus Annok tõid Tormale vastavalt 18 ja 10 punkti.

Esmaspäeval Tartus peetud otsustava kohtumise avaveerandi järel juhtisid tormalased kaheksa punktiga, kuid lõpuks pidid nad vastu võtma 69:89 kaotuse (26:14, 6:26, 15:26, 22:23). Fredi Parkerilt 15, Ako Tõnissoolt 12, Danno Noolelt 11 ning Jaanus Annokilt ja Marten Järvikult võrdselt 10 punkti.

Esiliiga nelja parema meeskonna finaalturniiril kohtub Kalev/Estiko G4S Noorteliiga II tiimiga. Teises poolfinaalis on vastamisi Betoonimeister ja EMÜ SK. Viienda koha sai mullune esiliiga meister Paide Viking Window, järgnesid BC Tartu, SK Torma Sport ja Tamsalu Los Toros. Esikaheksale järgnesid Kohila, Kuressaare BC Hundid, Vasar ja Ambla SK.