Saalihokimeeskonnad jäid võiduta

Lõppeva aasta viimastes Eesti saalihoki meistrivõistluste mängudes ei õnnestunud Jõgeva meeskondadel punktiarvet kasvatada.

Meistriliigas kaotas Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond võidetud avakolmandiku järel Eesti Maaülikooli SK-le 4:6 (2:1, 1:2, 1:3). Mänguskoori avas 4. minutil Margus Guss, 14. minutil viis Andreas Õun Tähe 2:1 juhtima. Võõrustajate kolmanda värava viskas Andreas Õun 34. minutil väravavaht Rainer Kalde söödust. Otsustava perioodi algul viis Alex Kark Tähe veel 4:3 juhtima, kuid seejärel viskasid Tartu klubi võõrleegionärid kolm vastuseta jäänud väravat.

Laupäeval Jõgeval toimunud mängu eel tänas Tähe klubi esindusmeeskonna endiseid mängijaid, kes on tippspordiga lõpparve teinud. Mälestuseseme said Nikolai Roop, Nikita Bõstrov, Ilmar Niitov, Siim Hõim, Hannes Pagi, Tammi Kivi, Mario Paulus ja Targo Treial.

Meistriliiga-B turniiril kaotas Jõgeva SHK Lootus liigatabelit täiseduga juhtivale Viimsi Kepile 4:13 (2:3, 2:6, 0:4). Kaks väravat viskas Siim Hõim, ühe tabamuse said kirja Erkko Nurmoja ja Alari Pagi.

Meistriliiga tabeliseis: 1. Sparta Team Automaailm 17 p, 2. SK LINK/Saku 15 p, 3. EMÜ SK 10 p, 4. Jõgeva SK Tähe 2 p, 5. TTÜ SK 1 p.

Meistriliiga B-tabeliseis: 1. Viimsi Kepp 12 p, 2. EMÜ SK II 3 p, 3. SHK Lootus 3 p, 4. Jäneda 3 p, 5. Peikko/Tamsalu 0 p.

Tähe esindusmeeskond kohtub 7. jaanuaril võõrsil TTÜ-ga, Lootus mängib päev hiljem Tapal Peikkoga.