Rahvaliiga poolfinaalis kohtuvad Jõgevamaa tiimid

Pühapäeval toimunud jalgpalli Rahvaliiga B-tasandi finaalturniiri veerandfinaalides olid mõlemad Jõgevamaa meeskonnad edukad. FC Jõgeva Wolves II alistas võõrsil FC Rauapainutajad 5:3, Paduvere SK Illi võitis koduväljakul lisaajal 7:5 Rõngu City.

“Huntide” duubelmeeskond võitis Tallinnas peetud kohtumises Evert Einroosi, Raimo Sanga ja Lauri-Robert Induse väravatest avapoolaja 3:1 ning eduseisu hoiti mängu lõpuni. Jõgevalastest jõudsid teisel poolajal väravani Evert Einroos ning Roland Lehismets.

Kuremaal avapoolaja 0:3 kaotanud Illi suutis normaalaja lõpuks seisu 4:4 viigistada, viigivärava lõi Rünno Jõeäär teisel üleminutil. Marko Murumaa arvele kogunes kolm tabamust, kaks väravat lõi Rünno Jõeäär, ühe Veiko Vassiljev ja Kristo Päkko.

Poolfinaal peetakse laupäeval Jõgeva linna staadionil, mäng algab kell 16.45. Teises poolfinaalis on vastamisi FC Error United ja sk Räpina. B-tasandi finaalkohtumine toimub Jõgeva – Paduvere matši võitja koduväljakul.