Põltsamaa Sport neljandal kohal

U17 vanuseklassi Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri kümnendas voorus alistas Põltsamaa JK Sport võõrsil Tõrva JK 6:1 ning on voor enne kevadringi lõppu turniiritabelis neljandal positsioonil.

Poolajavileks saavutasid põltsamaalased liigatabelis viimasel kohal oleva Tõrva meeskonna vastu 4:0 eduseisu. Ühe värava lõi Karl Kolts, esiliiga edukaimaks väravakütiks tõusnud Sander Tõnissoo tegi aga vähem kui poole tunniga kübaratriki. Teisel poolajal lisas viienda järjestikuse võidu saanud Spordi kontosse kaks väravat Kristjan Heinmäe, võõrustajad jõudsid auväravani alles kohtumise viimasel minutil.

24 punktiga on turniiritabeli tipus Tallinna FC Infonet, Tartu JK Tammeka jääb maha kahe silmaga. Järgnevad neli meeskonda on hetkel vaid kahe punkti sees, kuid peetud kohtumiste erinev arv teeb tabeliseisu ebaülevaatlikuks. Tartu Santosel ja Põltsamaa Spordil on 16 punkti vastavalt seitsmest ja kümnest mängust, Tallinna Auguril ja Nõmme Kaljul 15 punkti vastavalt üheksast ja kaheksast kohtumisest.

Kevadringi viimases kohtumises on põltsamaalased 13. augustil võõrsil vastamisi Tallinna Kaleviga.