Põltsamaa Motiiv võttis seitsmenda võidu

Möödunud kolmapäeval Põltsamaal toimunud U17 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste kaheksanda vooru mängus alistas Põltsamaa SK Motiiv jalgpallinaiskond Tallinna FC Flora 2:1.

Kõik kolm väravat löödi kaheksakümneminutilise kohtumise viimase kahekümne minuti jooksul. Gerda Johanna Leichter viis kogu kohtumise kümnekesi mänginud põltsamaalased 61. minutil juhtima ning Elisabeth Laisaar suurendas üheksa minutit hiljem võõrustajate eduseisu kaheväravaliseks. Veel üheksa minutit hiljem jõudsid siiski sihile ka külalised, kui Motiivi väravavahi Reti Taltsi suutis üle mängida Valeria Luik.

Kaheksa vooru järel on 24 punktiga turniiritabeli tipus Saku Sporting, kolme silmaga jäävad maha Tallinna Legion ja ühe kohtumise vähem pidanud Põltsamaa Motiiv.

Kolmanda vooru vahelejäänud mängu Tallinna Kalevi ja Raasiku Jokeri ühendnaiskonnaga pidasid põltsamaalased eile õhtul koduväljakul. Kevadringi üheteistkümnest kohtumisest on enne suvevaheaega jäänud mängida veel üks: 22. juunil kohtutakse võõrsil FC Kuressaarega.