Põltsamaa Motiiv jätkab täiseduga

Neidude U17 vanuseklassi Eesti jalgpallimeistrivõistluste seitsmenda vooru mängus alistas Põltsamaa SK Motiiv võõrsil FC Elva 2:0 ning jätkab turniiritabelis teisel kohal.

Mõlemad Motiivi väravad lõi Gerda Johanna Leichter. Skoori avas ta kohtumise 55. minutil, võiduvärava lõi üheksa minutit hiljem.

Täiseduga jätkavaid naiskondi on endiselt kaks: Saku Sportingul on seitsmest kohtumisest kirjas 21 ning ühe mängu vähem pidanud Põltsamaa Motiivil 18 punkti. Ühe mängu kaotanud Tallinna Legionil on tabelis samuti 18 punkti, eile õhtul põltsamaalastega kohtunud Tallinna FC Flora on 15 punktiga neljandal positsioonil.

Enne suvevaheaega on Motiivil pidada jäänud veel kaks kohtumist. 15. juunil kell 18 minnakse Põltsamaal Lille tänava staadionil vastamisi Tallinna Kalevi ja Raasiku Jokeri ühendnaiskonnaga, 22. juunil mängitakse võõrsil FC Kuressaarega.