Põltsamaa Motiiv jätkab liidrikohal

Neidude U17 vanuseklassi Eesti jalgpallimeistrivõistluste sügisringis on Põltsamaa SK Motiiv pidanud kaks kohtumist. 24. augustil alistati koduväljakul Nõmme Kalju 2:1, nädal hiljem jäädi võõrsil 0:2 alla Saku Sportingule.

Mängus Nõmme Kaljuga löödi kõik väravad avapoolajal. Kristiina Heinvars viis külalised küll 20. minutil juhtima, kuid viis minutit hiljem viigistas Kristiina Aria seisu. 30. minutil realiseeris Chrystal King edukalt 11 meetri karistuslöögi ning saavutatud edu suutis Motiiv hoida lõpuvileni.

Saku kunstmuruväljakul peetud kohtumises lõid Põltsamaa naiskonnale kaks vastuseta jäänud väravat Grete Daut ja Anna Suzdalev.

Kolm vooru enne meistrivõistluste lõppu on 33 punkti kogunud Põltsamaa Motiiv liigatabelis endiselt liidripositsioonil, Tallinna JK Legion ja Saku Sporting jäävad nüüd maha vaid kahe punktiga.

1. septembril kohtub Motiiv võõrsil Legioniga, 20. septembril peetakse hooaja viimane kodumäng, kui vastamisi minnakse viiendal kohal oleva Tallinna Ajaxiga. Kohtumine algab Lille tänava staadionil kell 17.