Põltsamaa jalgpalluritele tähtis võit

B2-vanuseklassi Eesti meistrivõistluste teise liiga turniiril alistas Põltsamaa Sport seni täiseduga esinenud Pärnu JK 4:1. Laupäeval koduväljakul peetud kohtumise avapoolaja võitsid põltsamaalased Sander Tõnissoo 7. minutil löödud väravast 1:0. Teise poolaja algus oli väravaterohke: viie minuti jooksul löödi kolm väravat. 42. minutil realiseeris Tõnissoo edukalt 11 meetri karistuslöögi, kolm minutit hiljem vähendasid pärnakad Henri Saia löögist hetkeks vahet, 47. minutil viis aga Kristjan Heinmäe Põltsamaa taas kahe väravaga ette. Mängu lõppseisu vormistas 75. minutil oma kolmanda tabamusega Sander Tõnissoo.

Turniiritabeli tipus on võrdselt 24 punktiga Pärnu JK ja Põltsamaa Sport, parem väravate vahe annab liidripositsiooni pärnakatele. Pärnu on üheksas kohtumises löönud 90 väravat, enda väravasse on lastud lüüa üheksa palli, põltsamaalaste vastavad numbrid on 66 ja 11. Kolmandal kohal olev Sillamäe Kalev jääb liidritest maha kolme, neljandana jätkav Pakri SK Alexela juba kaheksa punktiga.

Sel laupäeval kohtub Põltsamaa meeskond Paldiskis Alexelaga, järgmine kodumäng peetakse 15. augustil, kui kell 11 minnakse Lille tänava staadionil vastamisi Sillamäe Kaleviga.