Põltsamaa jalgpalluritele kaks võitu

U17 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiril mängiv Põltsamaa Spordi jalgpallimeeskond võitis koduväljakul kaks kohtumist ning tõusis turniiritabelis seitsmendale kohale.

Seitsmendas voorus alistas Sport kindlalt 4:0 FC Helios Võru. Kristjan Heinmäe kontole kogunes kaks tabamust, ühe värava lõid Egon Hendrikson ja Sander Tõnissoo. Järgmises kohtumises pidi põltsamaalaste 2:0 paremust tunnistama ka esiliiga liidrite hulka kuuluv FC Nõmme Kalju noortetiim. Skoori avas 19. minutil Sander Tõnissoo, 54. minutil lõi teise palli Nõmme väravasse Kelar Kuusk.

Kaheteistkümne meeskonna konkurentsis on Põltsamaa Sport kümne punktiga seitsmendal kohal. Liidripositsioonil on 24 punkti kogunud Tallinna Infonet, Tartu Tammeka jääb maha kaheksa ning Nõmme Kalju üheksa punktiga.

Laupäeval kell 14 kohtub Sport kodustaadionil Viimsi MRJKga.