Põltsamaa jalgpallineiud kolmandal kohal

Neidude B-klassi Eesti jalgpallimeistrivõistlustel on Suure-Jaani United’i ja Põltsamaa SK Motiiv ühendvõistkond kaheksa vooru järel kolmandal kohal. Suvevaheaja eel toimunud viimastes kohtumistes alistas United/Põltsamaa Tartu JK Tammeka 8:0 ning kaotas täiseduga jätkavale Põlva Lootosele napilt 1:2.

17. juunil Tartus toimunud mängus Tammeka vastu lõid põltsamaalastest kaks väravat Mariana Kees ja Kristiina Aria, korra oli täpne Chrystal King. 22. juunil koduväljakul peetud mängus põlvalastega läksid külalised 9. minutil Kristin Kukli löögist juhtima, kuid 49. minutil suutis Suure-Jaani tüdruk Mari-Liis Lillemäe seisu viigistada. Põlvalaste võiduvärava lõi Birgit Tohter 65. minutil.

Senistes kohtumistes vaid võite tunnistanud Põlva FC Lootos ja Tallinna JK Legion on kogunud võrdselt 21 punkti, United/Põltsamaal on kirjas 15, Saku Sportingul 13, Tallinna FC Flora esindusnaiskonnal 12, Tallinna FC Levadila 11 ning Nõmme Kaljul 10 punkti. Tabeli lõpetavad Tallinna FC Ajax/Kalev (4 p), FC Elva (3 p), Tartu JK Tammeka (2 p) ja Tallinna FC Flora II (1 p).

Järgmise mängu peab ühendvõistkond 12. augustil, kui Suure-Jaanis on vastaseks Ajax/Kalev.