Olivia Oilers lõpetas aasta võiduga

Kohtla-Järve karikaturniiril osalev Jõgevamaa jäähokiklubi Olivia Oilers alistas möödunud aasta viimases kohtumises Kohtla-Järve meeskonna Viru Sputnik Harrastajad 6:4 (4:2, 2:2).

Samad meeskonnad mängisid eelmisel hooajal karikasarja finaalis, tookord võttis võidu Kohtla-Järve meeskond. Kiiretempolises ja põnevas mängus avas skoori küll kodumeeskond, kuid jõgevalased suutsid Marko Saksingu väravast seisu viigistada ning 13. minutil Ain Kastani tabamusest ka juhtima minna. Avapoolaja lõpuks juhtis Oilers kahe väravaga –  Janno Pärna söödust kolmanda värava visanud Raul Kivi tabamusele vastas Sputnik küll omapoolse väravaga, kuid 17 sekundit enne vaheaega viskas Raul Kivi Jüri Naritsa söödust külaliste neljanda värava.

Otsustava perioodi esimene pool kuulus Sputnikule, kes seadis 29. minutiks tabloole viigiseisu. Jõgevalased siiski ei murdunud ning Siim Sommer viis Oilersi kolm minutit enne lõppu taas ette. Viimasel minutil üritas Sputnik mängu päästa kuuenda väljakumängija abil, kuid edu see ei toonud, hoopis Raul Kivi saatis kolm sekundit enne lõpuvilet litri tühja väravasse.

Varem peetud mängus kaotas Olivia Oilers 1:8 Narva Stars’ile, ainsa tabamuse autoriks oli Marko Saksing. Sama skooriga jäi Jõgeva meeskond vastasele alla ka seni viimases Tartu linna meistrivõistluste esiliiga mängus, Tartu Kajakale viskas jõgevalastest värava Ervin Narits.

Kohtla-Järva karikasarjas on Olivia Oilers kuue meeskonna hulgas neljandal kohal, Tartu sarjas hoitakse viie meeskonna seas samuti neljandat kohta.