Olivia Oilers kasvatas punktiarvet

Jõgevamaa jäähokiklubi Olivia Oilers pidas märtsi teisel poolel neli Kohtla-Järve karikaturniiri mängu, kahe kaotuse kõrval teeniti ka võit ja viik.

Punktilisa teenisid jõgevalased mängudest Narva Bearsiga. 20. märtsil peetud esimeses mängus suutsid jõgevalased tasavägises kohtumises narvalased 5:4 alistada. Viigivärava viskas Oilers kaks minutit enne mängu lõppu, võiduvärav sündis aga vaid 30 sekundit enne lõpusireeni. Mõlema tabamuse autor oli kokku kolm väravat visanud Jüri Narits, ühe tabamuse lisasid meeskonna kontosse Hannes Pagi ja Raul Kivi.

26. märtsil peetud korduskohtumises juhtis Oilers avapoolaja järel Bearsi vastu küll 3:1 (väravad Siim Sommerilt, Hannes Pagilt ja Janno Pärnalt), kuid narvalased suutsid teisel poolajal mängu 3:3 viigisadamasse tüürida.

19. märtsil pidi Olivia Oilers tunnistama liidrite hulka kuuluva Narva Starsi 10:2 paremust (väravad viskas Hannes Pagi), 27. märtsil jäädi aga napilt 4:5 alla Kohtla-Järve Keemikule. Keemiku mängijad viskasid seejuures võiduvärava 33 sekundit enne kohtumise lõppu. Oilersi eest viskas kolm väravat Siim Sommer, üks värav märgiti Raul Kivi kontosse.

Põhiturniiri kokkuvõttes sai Oilers nelja punktiga neljanda koha. Esikolmikusse jõudsid Narva Stars (14 p), Narva Ida Sport (14 p) ja Kohtla-Järve Keemik (7 p), viies oli ühe punktiga Narva Bears.