Nooruse poisid võitsid rasketes ilmastikuoludes

Eelmisel laupäeval pidas SK Noorus 96 jalgpalliklubi D2-vanuseklassi ehk 2001. aastal ja hiljem sündinud poiste võistkond kohtumise Paide linnameeskonnaga. Väga tugevast tuulest ja keerulistest ilmastikuoludest hoolimata suudeti kohtumine ülekaalukalt võita.

Kohtumise avavärav sündis kümnendal minutil, mil selle realiseeris Raul-Martin Sirkas. Järgmise värava lõi viis minutit hiljem Märt-Indrek Sirkas ja avakolmandiku viimase värava sai kirja Peeter Luga. Esimese poolaja lõppedes oli Jõgeva poistel üsna turvaline 3:0 eduseis. Seda ei lastud käest ka mängu teisel poolel. Viiekümne neljandal mänguminutil kasvatas Jõgeva edu Mattias Säärits ning ilusa punkti pani kohtumisele Kirill Matiitšin, kes lõi kohtumise viienda värava.

Jõgeva Nooruse treener Igor Orlov jäi kohtumisega äärmiselt rahule. “Me valdasime palli rohkem kui vastane ja meil oli ka rohkem väravavõimalusi,” kommenteeris Orlov. Veel lisas treener, et mäng oli nii energiline ja tempokas, et mängijad ei pannud isegi tähele, kui torm kohtumise ajal staadionil suure puu maha murdis. “Huvitav oli see, et vastu tuult tuli mäng paremini välja. Seda juhtub väga harva, eriti nii noortel,” sõnas treener.