Nooruse mängija murdis jalaluu

Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond alistas pühapäeval II liiga kodumängus 2:0 (1:0) Maardu linnameeskonna II koosseisu. Esimesel poolajal sai aga raske trauma Nooruse mängija Reio Praats, kellel kokkupõrkel vastasmängijaga murdus sääreluu.

SK Noorus-96 võttis külalismeeskonna vastu kodusel Jõgeva aleviku staadionil. Turniiritabelis endast tagapool asuva vastase vastu loodeti kolme võidupunkti ja need ka lõpuks saadi, kuigi loodetust raskemalt.

Esimesel poolajal viis Kaarel Põldma väljakuperemehed 1:0 juhtima. Põldma kandis selles mängus ka kaptenipaela, sest Andro Lepp pidi kollaste kaartide tõttu kohtumise vahele jätma. Väravavõimalusi oli Jõgeva meeskonnal küll teisigi, kuid nende realiseerimisega jäädi hätta. Teisel poolajal teenis Nooruse meeskond 11 m karistuslöögi, mille realiseeris väravaks Stenver Kleimann-Leimann. Seega 2:0 võit.

Võitu tumestas aga esimese poolaja keskel juhtunud õnnetus, kus Nooruse mängijal Reio Praatsil purunes sääreluu. Pärast kokkupõrget vastasmängijaga lahkus valudes Praats väljakult ning kümmekond minutit hiljem staadionile saabunud kiirabitöötajad tuvastasid mängumehel jalaluu murru.

Eeloleval pühapäeval peab SK Noorus-96 järgmise liigamängu Tartus, kui minnakse vastamisi JK Welco II meeskonnaga.

III liigas mängiv FC Jõgeva Wolves sai võõrsil suure kaotuse Põhja-Sakala meeskonnalt, kellele jäädi alla koguni 2:9. Turniiritabelis on Põhja-Sakala 30 punktiga teine ja Wolves 24 punktiga kolmas. Laupäeval mängib „huntide” meeskond taas võõrsil, kui vastaseks on FC Vastseliina.

SK Noorus-96 duubelmeeskond Vaimastvere SK Illi pidi viimases mängudevoorus samuti vastaste paremust tunnistama.

Reede õhtul jäädi Tabivere staadionil 2:3 alla FC Äksi Wolvesile. Avapoolaeg kaotati penaltist 0:1 ja mängu 54. minutiks jäi Vaimastvere juba 0:2 kaotusseisu. Kuid kaks minutit hiljem lõi Daniel Aganitš esimese vastuvärava ja 67. minutil Kevin Keek viigistas. Viigiga kohtumine siiski ei lõppenud, sest 85. minutil oli teist korda mängus täpne Wolvesi ründaja Marko Murumaa ja tabelit juhtiv Äksi meeskond võitis 3:2.