Noorus tõusis tabelis veel kahe koha võrra

Eelmisel laupäeval sai Jõgeva SK Noorus 96 jalgpalliklubi koduväljakul jagu Kärdla linnameeskonnast ning tõusis teenitud kolme punktiga tabelis seitsmendalt kohalt viiendale.

Jõgeva Noorus näitas, et on endiselt heas hoos, ning andis laupäeval Kärdla meestele korraliku lahingu. Kohtumise esimesel poolajal jõudis kodumeeskond väravani pärast poole tunni möödumist, mil Jõgeva kaitsemängija Jaanus Allas palli vastaste väravavõrku virutas. Sellele Kärdla meeskond esimesel poolajal vastata ei suutnud ning puhkama mindi Jõgeva 1:0 eduseisult.

Teist poolaega alustas Jõgeva vahetusega, mil platsilt lahkus hooaja keskel rangluumurruga kimpus olnud Nikolai Roop ja asemele tuli Meelis Seemann. Veerand tundi hiljem tulid Nooruse poolt platsile Andro Lepp ja Siim Tali, vahetades välja Margo Parkala ja Rauno Pikveri.

Kohtumine elavnes uuesti kümmekond minutit enne mängu lõppu, mil Nooruse kaitsja Priit Jõeäär tõmbas Kärdla ründaja vea hinnaga maha. Ta sai selle eest kollase kaardi ja  vastastele määrati karistuslöök, kuid õnneks ei sündinud sellest Jõgeva võistkonnale midagi ohtlikku. Kolm minutit enne kohtumise lõppu suutis aga Kristjan Kuldmägi viia Jõgeva võistkonna 2:0 juhtima, millele Kärdla meestel vastus puudus. Selle seisuga kohtumine lõppeski.

Sel pühapäeval mängib Jõgeva Noorus üle pika aja võõral väljakul, kus nende vastaseks on Tartu SK 10 duubelmeeskond. Maikuus Jõgeva linnastaadionil peetud kohtumine SK 10 meeskonna vastu lõppes Jõgevale 0:1 kaotusega. Hetkel on SK 10-l liigatabelis Jõgeva võistkonnast üks punkt vähem ning nad asuvad koha võrra madalamal ehk kuuendal kohal. Selleks, et Jõgeva jalgpallurid oma head tabeliseisu säilitada saaksid, tuleb neil kindlasti Tartu meeskonda võita. Hooaja lõpuni on SK Noorusel jäänud veel seitse kohtumist.